Młodszy specjalista ds. eksportu (rynek niemiecki)

Miejsce pracy: Pomorska Strefa Ekonomiczna Tczew/Rokitki

Nr ref. SDE/08/2020

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne,
  • odpowiedzialność za logistykę i dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży,
  • utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka niemieckiego,
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość narzędzi MS Office,
  • wykształcenia minimum średniego (studenci mile widziani),
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,
  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy i przejrzysty system premiowy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • system szkoleń,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o wklejenie w aplikacji klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Vetrex sp. z o.o. (Rokitki, ul. Skarszewska 13, 83-110 Tczew). Zostałem poinformowany, że dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, każdej osobie przysługuje prawo wglądu, edycji, poprawiania, przenoszenia oraz usuwania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne.”

Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych,
e-mail: iod@vetrex.eu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła SDE/08/2020:, na adres: kariera@vetrex.eu

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.